פריצת דיסק טיפול

 

דברים שחשוב לדעת על פריצת דיסק 

אנשים בריאים כלל אינם מודעים לכך שכאבי גב עלולים להפוך את החיים שלנו להרבה יותר מורכבים ופחות נעימים, ואין ספק שאחת מהתופעות המוכרות יותר של כאבי גב היא למעשה פריצת דיסק. פריצת דיסק עלולה להיגרם בשל סיבות שונות, אך באופן כללי ניתן לומר שהיא נגרמת לרוב כתוצאה מנשיאה של משקלים כבדים וכתוצאה מתנועות לא בריאות שחוזרות על עצמן. מצב כזה עלול להתקיים בחוליות שונות בגב, והוא בהחלט עלול להפוך את החיים שלנו להרבה יותר קשים מבחינת התנועה ומבחינת הכאבים שמהם אנו עלולים לסבול.

 

 

כיצד נמנעים

הדבר הראשון שחשוב ביותר לדעת בנוגע לפריצת דיסק, הוא שברוב המקרים אכן אפשר להימנע מהמצב הזה. המודעות יכולה לעזור בכך, כיוון שאפילו אם אתם עובדים בעבודה המצריכה מכם להתמודד עם נשיאת משקל כבד, אין ספק שאם תדעו מאיזה תנועות להימנע הרי שתוכלו לשמור על עצמכם טוב יותר. יחד עם זאת, יש כמובן אנשים שעושים את אותן התנועות הלא נכונות ומתמודדים עם אותם המשקלים ועדיין לא סובלים ממקרים של פריצת דיסק, מה שאומר שגם בנושא הזה, כמו בכל נושא רפואי אחר, יש משקל גם לגנטיקה. 

 

 

הטיפול המומלץ 

לרוע המזל אין טיפול אחד חד משמעי שיוכל לעזור לנו להתמודד עם מקרים של פריצות דיסק, כי למעשה כאבי גב באופן כללי הם כאבים שעדיין מאתגרים את עולם הרפואה. יש הרבה שיטות שמומלץ לנסות, כמו כירופרקטיקה, הומיאופתיה, ניתוחים וכדומה, אך בסופו של דבר כל אחד צריך למצוא את הדרך שלו לחוש פחות בכאב. 

אור רם עוסק בתחום של פריצת דיסק טיפול בשיטות מתקדמות וטכניקות חדשניות הכוללות בין היתר שמירה על תזונה בריאה וטיפול פרטני. פריצת דיסק טיפול מהווה טיפול משולב העוזר נגד כאבים, משפר את רמת הכושר הנוכחית ומונע בעיות עתידיות. פריצת דיסק טיפול מאת אור רם הנו טיפול כוללני המתמקד בפתרון לכאב ובחיזוק הגוף .