טיפול בכאבי צוואר

לאחר תאונת דרכים, סבלתי מכאבי גב וצוואר שהקרינו ליד. לדברי הרופא, אפשרויות הטיפול היו ניתוח מסוכן או לחכות שהכאבים יחלפו מעצמם. בחרתי לחכות. הכאבים הגבילו אותי מאוד. לא יכולתי לבצע אפילו פעולות פשוטות כמו להרים את היד למעלה. בלילות, התעוררתי מכאבים בכל פעם שזזתי. לאחר מספר חודשים של כאבים,  חברה הציעה לי ללכת לטיפול אצל אור. אור טיפל בי באדיבות, נחמדות וחשוב מכל - במקצועיות מרשימה. 

כבר לאחר הטיפול הראשון חשתי בשיפור ניכר. חזרתי לישון, והכאבים פחתו. לאחר שני טיפולים, הצלחתי לחזור לפעילות מלאה כמעט לחלוטין. הטיפול אצל אור שינה את איכות חיי לטובה באופן דרמטי. מאז, אני ממליצה לכל מי שסובל מכאבים כרוניים או סתם מגב תפוס על אור.

 

גליה 

 

 טיפול בכאב בברך 

כשהגעתי לאור הייתי אובד עצות. במשך חודשיים סבלתי מכאבים בברך. ביקרתי אצל מספר אנשי מקצוע, ניסיתי טיפולים ומשחות שונות אך שום דבר לא עזר. שבוע לפני גיבוש פיזי במיוחד אור טיפל בי. תוך דקות הייתה הקלה, ולאחר שבוע כבר לא שמתי לב בכלל אל הברך ! את הגיבוש סיימתי בהצלחה כאשר הברך לא כואבת לי אפילו קצת
חן

 

 

טיפול ברצועה קרועה בברך 

הגעתי לאור רם אחרי שנקרעה לי הרצועה הצולבת בברך במהלך משחק כדורסל. הגעתי אליו כאשר לא יכולתי לדרוך על הרגל ועם כאבים חזקים בברך, ולמעשה בכל הגוף.

 לפציעה מהסוג הזה יש השלכות רבות על הגב, הצוואר, הברך שלא נפגעה ובעיקר על המצב הנפשי. לאחר טיפול ראשון של שעה, לא רק שהצלחתי ליישר את הרגל בצורה הרבה יותר טובה, ההליכה התייצבה, הכאבים פחתו והבטחון העצמי חזר.

אור יודע לאבחן ולמצוא בדיוק את המקומות הכואבים, את הנקודות שעליהן צריך ללחוץ, ובצורה עדינה אבל לא מוותרת הוא מצליח להפחית את הכאבים, לשקם את המקום הפגוע ולהביא את הגוף כולו לתפקוד מיטבי.
היום, אחרי כמה טיפולים, אין לי שום כאבים. הברך מתפקדת בצורה מצוינת, הרגל התחזקה ואני מרגישה יציבה ובטוחה - וכל זה כמובן ללא התערבות כירורגית.

תודה רבה!

תמר
 

טיפול בדלקת ברגל 

 

היי אור,

כמעט שנתיים של כאבים בעקב.. הרופאים היו חסרי אונים, לא ראו כלום בצילומים, הכדורים עזרו לכמה שעות, פיזיוטרפיה לא שיפרה כלום, המדרסים רק הגבירו את הכאב, הדיקור היה נעים אבל לא באמת שיפר משהו, זריקות לעקב לא עזרו ושאר ניסיונות נכשלו..

מדובר על כאב שהגביל אותי מאוד ביום-יום ומנע ממני פעילות גופנית וגם הליכה רגילה. ממש צלעתי. סיוט שמעיר בלילות.
רגע לפני שחשבתי שאני צריכה להתרגל לכאב לכל החיים המליצו לי עליך לטיפול. לא כל כך הבנתי איך זה עובד אבל החלטתי לנסות הכל, העיקר להפסיק את הכאב.
עוד לפני שהסתיים הטיפול הראשון ירדתי ממיטת הטיפולים ודרכתי בחופשיות על הרגל, בלי כאבים - פעם ראשונה שמשהו עובד באמת.
אחרי שלושה טיפולים מאוד קצרים הכאב התפוגג.

תודה
מירי

 


 טיפול בגב תפוס

אור היקר
בשישי האחרון הגעתי אליך בעיניים דומעות
ובמצב של סבל בלתי יתואר בגב תחתון, כאב שלא יכולתי להכיל.
במקצועיות רבה, סבלנות והקשבה הצלחת לשחרר אותי מהכאב העצום.
תודה על הטיפול המהיר
יישר כח!!

סיגל

 

 


 טיפול בכאבי גב

הי אור.
רציתי לכתוב לך שעשית לי קסם. שניים בעצם :-). גם הקלת לי על כאב הגב תוך דקות עם המדבקות האלו. ממש לא יאומן! מצבי השתפר תוך דקות! ללא נפילה חזרה.
וגם לא ניסית לתפוס אותי לטיפולים נוספים והפנית אותי הלאה בנדיבות יוצאת דופן, לטיפול שעוזר לי מאוד.

אז המון תודה!! :-)

גדי קני, תל אביב

 

 


  קרע ברצועות הקרסול

Thanks for all your help this year. If Im back in Israel im sure I will meet you with you again
ג'וליאן מילס, שחקן כדורסל, שסייעתי לו להחלים במהירות מפציעה קשה.

 

 


  טיפול בנזק לרצועות הקרסול

כמעט ארבעה שבועות חלפו מאז נפלה מיקה, ביתי בת ה- 12, ונחבלה ממדרגה, ועד שפגשנו את אור. במהלך הזמן הזה מיקה ביקרה שלושה אורטופדים, עשתה שני צילומים וכולם אמרו שזה ״נזק לרקמה רכה״ ואין מה לעשות חוץ מלתת לזה זמן... וזה לוקח הרבה זמן. במהלך זמן זה מיקה אימצה זוג קביים ולא זזה לשום מקום בלעדיהם כאשר ברגל שלה לא חל שום שיפור. הכל השתנה כאשר פגשנו את אור. בטיפול הראשון ראית איך אור מסתכל על מיקה וחושב איזה שריר בדיוק עושה בעיות, אז הוא לקח אחד מהטייפים הציבעוניים והתחיל להדביק לא על הרגל. בסוף הביקור אור העריך שזה יקח חמישה טיפולים והסביר לי את כל תהליך השיקום שצפוי. בבית, עוד באותו ערב, מיקה השוויצה איך היא מצליחה ללכת (קצת) בלי קביים. היום, לאחר 3 טיפולים, מיקה כבר ללא קביים. אחרי הטיפול הבא היא גם תגיד שלום לצליעה..
תודה אור.
אילן, שמשית.

 

 


 טיפולים שוטפים בספורטאים

אור היקר, רוצה להודות לך על שהסכמת לטפל בי בשעות לא שעות וימים לא ימים ובהתראה קצרה.. שמחתי להכיר אותך. מקווה שעוד נפגש אבל לא בענייני טיפולים (;

גיא דותן, שחקן כדורסל

 

 


 טיפול בכאבי גב

במשך 5 חודשים סבלתי מכאבים חזקים בגב. ניסיתי הכל: אורטופדים, פיזיותרפיסטים, כירופרקטים, מעסים, פסיכולוגים, כדורים, מורפיום, סטרואידים ועוד... שום דבר לא הצליח לשפר לי את איכות החיים. הוצאתי 13אלף שקל על טיפולים. נסעתי למקומות קרובים ורחוקים. כלום לא הצליח לפתור את הכאב. ואז הגעתי לאור ופה התחיל שינוי אדיר בחיים שלי!

התקשרתי, נפגשנו והכאבים באמת נעלמו. כבר בטיפול הראשון אצל אור היתה הקלה משמעותית. לראשונה חזרתי לישון ולעבוד. מאז השיפור ממשיך אחרי כל טיפול. היה קשה לי להאמין בהתחלה. המשכתי לחפש את הכאבים בגוף אך הם פשוט נעלמו. אור השאיר אותי מופתע וממש מרוצה מהתוצאה.

בנאדם יקר לי מאוד, תמיד דואג לשלומך. שווה לכל בנאדם להגיע להכיר את שיטת הטיפול הזאת.

המון תודה, סשה רוחלין

 

 


טיפולי תחזוקה לספורטאים

בגיל 55 חזרתי להתאמן בספורט אחרי 35 שנה. כיוון שבחרתי לעסוק בטריאתלון, התוודעתי לריצה- שעד אז לא הייתה אהובה עליי בלשון המעטה. ברגע שהתחלתי לרוץ הבנתי שאצטרך טיפול לשרירי הדואבים על בסיס דו שבועי ( אם יכולתי הייתי עוaה זאת כל שבוע). טופלתי בכוסות רוח במשך 4.5 שנים, לאחרונה הופניתי לאור רם שעד היום אני מגדירה אותו- ״ המטפל שלי״ כי זה הכי קצר לי לומר, אני משתדלת להגיע לטיפול פעם בשבועיים. כמו קסם- הכאבים נעלמים או הופכים להיות מאד זניחים והכי חשוב; מאפשרים לי להמשיך ולרוץ או לרכב, למרחקים, אומרים שלא בריא לרוץ- אני אומרת שלא בריא כל כך לחיות.. אבל אם בחרתי לשמח את נפשי באתגרים עצימים כל- כך אני שמחה נורא שהכרתי את אור כדי שיתחזק את גופי ויאפשר לי להמשיך לעסוק בכך!!!!!!

איילת ליקבר בת 59

חצי איש ברזל באילת, ומקווה לסיים מרתון טבריה בינואר הקרוב..

 

 


 טיפול בפריצת דיסק

סבלתי מצוואר תפוס ששיתק לי מכאב חצי פלג גוף עליון כולל יד ימין.
בסי טי נמצאו לי 4 פריצות דיסק ונאמר לי שזהו מקור הכאב.
קיבלתי המון תרופות לכאבים.
שום טיפול לא עזר. הגעתי לאור רם שתוך זמן קצר שחרר לי את הצוואר ופטר אותי מהכאבים לגמרי !
קודם לא יכולתי לזוז ממש והיום אני אדם חדש!
תודה לאור רם

יוסי שרגא, מושב מבקיעים

 

 


טיפול בכאבי צוואר

מזה מספר חודשים סבלתי מבלט דיסק צווארי, דווקא כשהוטב, עברתי תאונת דרכים שיצרה נסיגה
חמורה ביכולת ההנעה של בצוואר וברמת הכאבים.כבר במפגש הראשון, לאחר רבע שעה יכולתי להגדיל את טווח
התנועה של הצוואר וישנה הקלה משמעותית בכאב וביכולת התנועה..ממליצה בחום לכל מי שסובל מכאב להנסות במפגש עם אור.

סמדר כהן אלון הגליל

 

 


טיפול בקרע בגיד הכתף

"מה כבר אני יכולה להפסיד?", זו הייתה תגובתי, כשגיסתי המליצה לי להגיע אל אור. מזה חודשיים סבלתי מכאבים חזקים ובמוגבלות בתנועתיות בכתף ימין. לאחר טיפולים שונים שלא עזרו, ניגשתי לעשות MRI והסתבר שיש לי קרע בעובי מלא של גיד הסופרה ספינטוס.. לתיקון הקרע פתרון אחד והוא ניתוח. אבל, אמר המומחה לכתף, אפשר לחיות עם זה בעזרת פיזיותראפיה... ידעתי שאני לא רוצה לעלות על שולחן המנתחים וכך הגעתי לאור. כמה לחיצות כואבות וכמו במטה קסם, טווח הפעילות של היד השתחרר, הכאב פחת. הביתה יצאתי מקושטת בפלסטרים צבעוניים – טייפינג. מטיפול לטיפול המצב השתפר, ביחד עם תרגילי פיזיוטראפיה יומיים. אז אפשר לוותר על הניתוח... המון תודה, אור!

ג'ודי דגן, מושב חניאל

 

 


טיפול בכאבי כתפיים והקרנות

הגעתי לאור לאחר 3 שנים של כאבים בכתף שמאל ומרפק שמאל , לאחר שניסיתי תרופות, גלי הלם וטיפולים אלטרנטיבים.

אור הסביר לי כל שלב באבחון והטיפול בצורה מקצועית ונעימה.

הרגשתי הקלה משמעותית מיד לאחר הטיפול ושיפור שנימשך במהלך השבועיים העוקבים.

עברו חודשיים מאז והכאבים לא חזרו.

ממליץ בחום .

ניר סיני - אלון הגליל

 

 


טיפול בכאבי גב

4 לחיצות שינו את חיי

כמו שחבר טוב כתב והמליץ לי בפרטי על המלצה למטפל מסויים, קבעתי עם בחור נחמד שמתמחה בטיפול בכאב בשם אור רם.
אגיד את האמת- הייתי מאוד סקפטי במיוחד כשאני סובל לסרוגין כבר שנים רבות מגב תחתון וצוואר והפתרון שעבד תמיד זה קוקטייל טוב של תרופות למשך תקופה של כמה ימים שיכול להרוג סוסים.
נפגשתי עם אור בקליניקה נחמדה ברמת השרון והפגישה התחילה בשיחה בא הסברתי את ההיסטוריה ואיפה כואב היום.
אחרי 5 דקות של שיחה + מספר תרגילים על מנת לראות את המגבלה בתנועה אמר אור שהוא יודע מה מקור הבעיה והסביר לי שזה בגלל שיש לי התקשות שרירים שבהוביל לחסימת המעברים שמזרימים את הדם בגוף מה שמוביל לפציעות שירירים תכופות ותוך כדי הסבר פנינו לכיוון מיטת המסאג'.
אני נשכבתי בתמימותי תוך כדי שיחת חולין נחמדה ואז אור לחץ לי על 4 נקודות בגב תחתון בצורה כזו שזעקתי לאלוהים בגלל שחוויתי כאבים כאלה שזוכים להם רק בגיהנום.
בעודי מתנשף ומנסה לאמוד מחדש את מצבי הבריאותי ולאן הבאתי את עצמי אמר לי אור לקום ולנסות לבצע את אותן התנועות שניסתי לעשות ללא הצלחה כבירה קודם.
תוך כדי תנועה ותרגילים אני מקבל תובנות כמו אחד שעכשיו מנהל שיחה עם דמות מהחלל ומבין שיש דברים מעבר כי אני מבין שהכאבים שחוויתי בכל השבוע נעלמו כלא היו והכל בזכות 4 לחיצות.
4 לחיצות ששינו לי את איכות החיים ואת התפיסה לגבי שיטות ריפוי שאני הכרתי כל חיי.

ושוב , 4 לחיצות.

ולאלו ששואלים מה היום?
כמו חדש ואף מעבר לכך.

ממליץ בחום רב לכל מי שסובל, יסבול מכאבים מכל סוג בעתיד.
תרשמו לעצמכם.
אור רם מתמחה בטיפול בכאב.

סנדי ליפץ

בן 37, רמת גן

 

 


טיפול בכאבי צוואר וגב

הגעתי אל אור בעקבות המלצת המאמנת שלי בכדורשת. שאלתי בקבוצת ה- Whatsapp שלנו מי
יוכל להציל לי את הגב התפוס וקיבלתי המלצה חמה. יצרתי קשר עם אור, זו היתה שעת
ערב, והוא קבע איתי מיד למחרת בבוקר. חייבת להודות שלא ידעתי למה לצפות. לאחר
טיפול קצר חשתי הטבה גדולה מיידית. גם בכאב וגם בתנועתיות. אור לחץ ושחרר גם
באזורים שלא ציינתי בפניו. הוא בדק וטיפל ביסודיות ורק כאשר היה משוכנע שטיפל בכל
מה שניתן, קמתי ממיטת הטיפולים. בהמשך, הכאב הלך ופחת ובחלוף יומיים- שלושה, כל צד
שמאל שלי, שהיה תפוס היטב, חזר לקדמותו. ממליצה בחום רב!

רננה, בת 39, מאזור הצפון

 

 


קרע ברצועות הברך

 

ד.פ. בת 63 מקרית טבעון

הגעתי לאור לאחר ששלושה רופאים ובדיקות MRI הראו שיש לי קרע ברצועת הברך. הייתי מיואשת ובדיכאון. כבר לאחר הטיפול הראשון היה לי ברור שיש שיפור. הרגשתי שאור החזיר לי את התקווה.
לאחר טיפול נוסף הכאבים עברו ומאז לא חזרו.

תודה אור!

 

ע.א. בן 66, עמק יזרעאל

הגעתי אל אור לאחר שעברתי פיזיותרפיסטים, אורטופדים ומטפלים רבים מכל הסוגים. סבלתי מבעיית כתף. אור זיהה מיד את האזורים שנידרש בהם טיפול. הם היו שונים מהאזורים שאובחנו. להפתעתי, הטיפול שלו הביא לשיפור מהיר שנמשך עד היום.

 

 


כאבי ברכיים

י.ש. בן 30 מתל אביב

הגעתי אל אור שבועיים לפני חתונתי, עם קרע מאובחן במיניסקוס. אור מצא את השרירים שגורמים לכאב, לדבריו. הטיפול שלו עזר מהר ובחתונה כבר רקדתי ללא פחד.
מעולם לא נתקלתי בתפיסה שכזו.

 

ע. בת 65

היה כאב גב? אני לא מאמינה שהבוקר לפני הטיפול עדיין כאב..

 

 


כאבי ברכיים

אני בת 55, רזה ובאופן כללי בריאה. מתאמנת ביוגה ובישיבות מדיטציה מזה שמונה שנים. במשך תקופה ארוכה מאוד כאבו לי הבירכיים, כך שהקיפול שלהן היה כרוך בכאב שורף, במיוחד בחלק הפנימי, ברצועות, ומאחורי הברך השמאלית בשריר (זה שממשיך עד לקרסול). בהסתמך על צילומי רנטגן, אורתופד מקופ"ח הסביר שיש דלקת הנובעת משחיקה קלה בסחוסים של הבירכיים והמליץ על כדורים אנטי דלקתיים, זריקות לבירכיים (לא יודעת של מה?) ופיזיותרפיה.

אינני נוטלת תרופות, אף לא לא לכאבי ראש וזריקות (?) לא באו בחשבון בכלל. מכל ההמלצות, נשארה רק פיזיותרפיה, כלומר שיקום התנועה של הגוף. חברה המליצה לי על אור. כשפגשתי את אור הבנתי שהאבחנה מקופ"ח היתה מוטית תפישה. כלומר, אם נתמקד ונצמצם את המבט לכל איבר בנפרד, כפי שעושה הרפואה המרכזית בימינו, נחשוב שבאיבר זה בלבד נמצאת הבעיה ובהתאם ניערך ל"פיתרון". כשביקשתי להבין מאור עוד בשיחת טלפון כיצד הוא מטפל בכאב, המחשבה והחכמה בהתייחסות לכאב סיקרנו אותי לנסות את הטיפול. אחרי שלושה טיפולים, הרגשתי הקלה ושיפור משמעותי של טווח קיפול הבירכיים וכערך מוסף , החלה לחלחל תבונת הגוף וריפויו, שאור מנחיל במהלך במהלך הטיפול, ברגישות ובביטחון. היום, אחרי כחדשיים, החרדה לקפל את הבירכיים כמעט התפוגגה ואני חוזרת לאימון יוגה הרגיל, ממנו התנזרתי בחודשים האחרונים. תודה.

טלי גורמן